پژوهه ترفند جستجوی آسان منابع علمی فارسی - پژوهه
ترفند جستجوی آسان منابع علمی فارسی

با استفاده از آموزش زیر می توانید براحتی و با صرفه جویی در زمان خود، بطور یکپارچه تمامی پایگاه ها و سایتهایی که به نمایه کردن مقالات و یا پایان نامه های فارسی می پردازند، از جمله پایگاه علوم اسانی، پایگاه علمی جهاد دانشگاهی، پایگاه استنادی جهان اسلام، ایرانداک و …، را یکجا جستجو نموده و نتایج را در یک لیست مشاهده کنید.

دست به کار شوید:

ابتدا با کلیک بر روی اینجا وارد پایگاه علم نت شوید.

سپس از طریق کادر بالای صفحه به جستجوی کلیدواژه های خود بپردازید.

در لیستی که مشاهده می کنید، ابتدائاً نموداری از مقالات ارائه شده در سالهای مختلف و همچنین کلیدواژه های مرتبط با موضوع شما درج شده است .

45638543.

از طریق منوی سمت راست صفحه امکان محدود کردن نتایج جستجو وجود دارد که شما را از سردرگمی دور کرده و کمک میکند راحتتر و سریعتر نتیجه مورد نظر خود را بیابید.

امکان محدود سازی بر اساس سال انتشار اثر: برای مثال چنانچه صرفا به آثار سال گذشته نیاز دارید، با کلیک بر روی آن سال، نتایج را محدود کنید.

امکان محدود سازی بر اساس نوع اثر: چنانچه صرفا به دنبال مقاله بوده و یا میخواهید تنها پایان نامه های مرتبط را بررسی کنید، از این امکان استفاده کنید.

در ادامه همین منو، گزینه های دیگری را مشاهده خواهید کرد که در سریعتر یافتن نتایج مورد نظر مثمر ثمر هستند.

رایگان دانلود کنید:

همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید، امکان دانلود هر فایل از طریق لینکی که در مقابل آن وجود دارد میسر است. لازم به ذکر است در خصوص پایان نامه ها صرفا دریافت ۲۰صفحه ابتدایی برخی فایلها امکان پذیر است.(همانند سایت ایرنداک)

56378653