پژوهه سایت های علمی-تخصصی رشته مدیریت - پژوهه
سایت های علمی-تخصصی رشته مدیریت

این سایت به یکی از افتخارات کشورمان یعنی آقای دکتر حسین آرشام تعلق دارد که به تدریس و تحقیق در زمینه مدیریت تصمیم و شبیه سازی در دانشگاه بالتیمور امریکا مشغول می‌باشند. این سایت که بسیار پر محتوا می‌باشد دربرگیرنده مطالب و مقالات بسیار زیادی در زمینه مدیریت، مدیریت و روش‌های تصمیم گیری، شبیه سازی و سایر موارد موجود در رشته مدیریت می‌باشد. با مراجعه به سایت می‌توان از موتور جستجویی که برای جستجو در مطالب سایت طراحی شده است برای جستجوی مقاله و مطلب آموزشی مورد نظر خود استفاده نمود.
http://www.deming.org

در این سایت به معرفی انستیتوی مدیریت ادوارد دمینگ، یکی از اندیشمندان و دانشمندان مدیریت پرداخته می‌شود. اطلاعات مربوط به انستیتو، معرفی و شرح زندگی دمینگ، منابع اطلاعاتی و آموزشی، تقویم کاری و رویداد‌ها و مقالات مطرح شده در این انستیتو درباره مدیریت را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت نام برد.
http://www.quickmanagement.com/m

این سایت را می‌توان یک سایت مرجع برای رشته مدیریت در تمام گرایش‌های آن دانست. در این سایت می‌توان با تمامی‌گرایش‌های این رشته در سرتاسر جهان آشنا شد و درباره آن‌ها به کسب اطلاعات پرداخت.
http://www.aom.pace.edu/amr

آکادمی‌مدیریت Review در این سایت به ارائه مطالبی درباره آن آکادمی‌می‌پردازد. اطلاعاتی درباره برنامه‌های آموزشی، دانشجویان و فارغ التحصیلان این آکادمی‌و اطلاعاتی درباره مؤسسه را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.
http://mostabseri.persianblog.com

مدیریت صنعتی و فناوری اطلاعات، نامی‌است که برای این وبلاگ در نظر گرفته شده است. در این سایت می‌توان به مقالات جالبی درباره کاربرد فناوری جدید در مدیریت کارخانجات و مراکز تولیدی دست یافت، علاوه بر آن می‌توان نرم‌افزارهایی را که توسط نویسنده بلاگ معرفی شده اند را دریافت کرد.
http://www.saraparto.blogfa.com

این وبلاگ به ارائه مقالات و مطالب آموزشی درباره مدیریت صنعتی می‌پردازد.حل مدل‌های مسأله، مدله کردن یک مسأله، نگهداری و تعمیرات جامع و فراگیر، برنامه‌ریزی عدد صحیح، مدل‌های حمل و نقل، نرم‌افزار لیندو، روش حل مسأله با روش سیمپلکس، امنیت شغلی و بسیاری مقالات دیگر را می‌توان در این بلاگ مشاهده کرد و علاوه بر این عناوین امکان دسترسی به آرشیوی از مقالات نیز فراهم آمده است.
http://www.dsi.ir/products/monitoring

این سایت به نام ایساتیس به یک شرکت ایرانی با تخصص کنترل و ابزاردقیق تعلق دارد که در این‌جا به معرفی سیستم مانیتورینگ برای مدیریت و بازرسی دائمی‌خطوط تولید می‌پردازد. انواع سیستم مانیتورینگ، روش‌های کنترل تولید، محصولات شرکت، خدمات و انواع کنترل‌کننده را می‌توان از عناوین مندرج در سایت نام برد.
http://im82.persianblog.com

این بلاگ به نام مدیریت صنعتی ۸۲ دانشگاه یزد، به ارائه مطالب آموزشی و مقالاتی درباره مدیریت می‌پردازد. تفاوت‌های استانداردهای سریISO با هم، بازاریابی و تبلیغات، سهم زنان در مدیریت، مدل مدیریتی EFQM، کارآفرینی برای زنان، مدیریت اخلاق در سازمان، معرفی کتاب، بهداشت صنعتی و مقالات دیگر از آرشیو این بلاگ را می‌توان از عناوینی دانست که با مراجعه به این پایگاه می‌توان به مطالعه آن‌ها پرداخت.
http://www.simi.org.ir

سازمان مدیریت صنعتی منطقه جنوب در این سایت به معرفی فعالیت‌ها و برنامه‌های آن سازمان می‌پردازد. مشاوره، آموزش، تحقیق، خبرهای جدید، برنامه‌های آموزشی، خدمات تکنولوژی اطلاعات، خدمات کتابخانه، خدمات انتشاراتی، فعالیت‌های بین‌المللی، آمار فعالیت‌های سازمان و برنامه‌های آموزش نرم‌افزار‌های سری ICDL را می‌توان از عناوین مندرج در سایت نام برد.
http://www.arbm.blogfa.com

این وبلاگ، مقالات انجمن علمی‌مدیریت بازرگانی نام دارد. در وبلاگ می‌توان به جدیدترین خبرها و مقالات درباره مدیریت بازرگانی در ایران و سایر نقاط جهان دسترسی پیدا کرد.
http://schools.gedsb.net/ar

این سایت به کنفرانس مدیریت عملکرد در سازمان‌ها تعلق دارد که Grand erie برگزار شد. در سایت می‌توان به مطالب و مقالات ارائه شده در این کنفرانس و نتایج حاصل از داوری مقالات دسترسی پیدا کرده و از این مطالب برای افزایش دانش مدیریت در سازمان‌ها بهره برد.
http://www.scu.edu.au/schools/gcm/ar/arhome.html

در این سایت می‌توان به یک مرجع اطلاعاتی درباره تحقیق در عملکرد یا Action Resaerch دسترسی پیدا کرد. اطلاعاتی درباره سایت، معرفی سایت‌های مربوطه، منابع متنی، اطلاعات پایه‌ای درباره تحقیق در عملکرد، Areol یا تحقیق در عملکرد و آنالیز نتایج در آن واحد، مقالات و کتاب‌های الکترونیکی مرجع، علت به کار بردن تحقیق در عملکرد، معرفی منابع اطلاعاتی در خارج از سایت و بسیاری مطالب و مقالات دیگر در این زمینه را می‌توان از مطالب مندرج در این سایت به شمار آورد.
http://www.secondmoment.org

این سایت به ارائه آخرین اخبار و اطلاعات درباره آنالیز اطلاعات و ریز اطلاعات به‌دست آمده از سازمان برای مدیران می‌پردازد. اطلاعاتی درباره سایت، روش‌های آماری و آنالیز اطلاعات برای درک نوع حالت سیستم از نظر پایدار یا ناپایدار بودن، بالا بردن راندمان با انتخاب راه کارهای اساسی توسط مدیر، منابع اطلاعاتی جهت ارائه اطلاعات و آموزش مدیران و بسیاری مطالب اطلاعاتی و آموزشی در این زمینه را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.
http://www.npi.ucla.edu/qualquant

این سایت به ارائه و معرفی روش‌های مورد استفاده توسط مدیران موفق برای افزایش کارآیی سازمان و تحقیق در این زمینه می‌پردازد. در سایت می‌توان اطلاعات ذکر شده را به صورت فهرست مشاهده کرده و با انتخاب هر کدام مطالب مورد نظر را در اختیار داشت.
http://www.qualitative-research.net/fqs/fqs-eng.htm

این سایت به معرفی فرومی‌می‌پردازد که در زمینه کیفیت و راندمان مدیریت تحقیقات گروهی فعالیت می‌کند. تحقیق‌های گروهی برای بالا رفتن میزان کارآیی و امکان رسیدن به جواب نهایی به مدیریت و سازماندهی احتیاج دارند و مدیریت این گروه تحقیقاتی نیز باید دانش پیشبرد گروه را داشته باشد. در این سایت اطلاعات مورد نیاز یک مدیر موفق برای راهبرد موفق یک گروه تحقیقاتی پرداخته شده است. علاقمندان برای استفاده از امکانات سایت باید به عضویت آن درآمده و به عنوان یک کاربر عضو، به سایت وارد گردند.
http://www.icpsr.umich.edu

این سایت به دانشکده مدیریت راهبردی تحقیق گروهی سیاسی دانشگاه ICPSR تعلق دارد. در سایت امکانات جستجوی مطالب فراهم آمده است، هم‌چنین اطلاعاتی درباره دانشگاه، مراجع اطلاعاتی، آنالیز اطلاعات خود و به‌دست آوردن نتایج کلان، آموزش استفاده از مراجع اطلاعاتی، آموزش، تحقیقات انجام گرفته در دانشکده، اخبار دانشکده، رویدادها و آرشیو مطالب مربوطه را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت برشمرد.
http://poynter.indiana.edu/tre

این سایت به معرفی دپارتمان مدیریت اخلاق در سازمان در دانشگاه ایندیانا می‌پردازد. در سایت امکانات جستجو فراهم آمده است، هم‌چنین مرکز تحقیقات و مقالات دانشکده، کارگاه‌های آموزشی، امکان ثبت نام برای دریافت خبرنامه سایت و اطلاعات لازم و مفید برای مدیران، عنوان‌های این سایت را تشکیل می‌دهند.
http://policy.rutgers.edu/andrews/projects/ssit/ungercom.shtml

این سایت به ارائه مطالب آموزشی و اطلاعاتی درباره رفتار مدیران و مهندسین در سازمان می‌پردازد. امکانات جستجو در مطالب سایت، فعالیت‌های مؤسسه، آخرین اخبار، کنفرانس‌ها، خبرنامه‌ها، مجلات تخصصی، ارگان‌ها و سازمان‌های فعال در این زمینه و آموزش را می‌توان از عناوین مندرج در سایت برشمرد.
http://www.gametheory.net

در این سایت به ارائه مطالب آموزشی برای معلمان و دانشجویان علاقمند به تئوری بازی‌ها در مدیریت پرداخته می‌شود. درس‌ها، معرفی کتاب، دایرة‌المعارف، ژورنال‌های تخصصی، کاربردهای صنعتی و معرفی سایر سایت‌های مرتبط را می‌توان از مطالب مندرج دراین سایت برشمرد.
http://www.gametheorysociety.org

این سایت به انجمن تئوری بازی‌ها اختصاص دارد. در سایت به ارائه مطالبی درباره این تئوری و کاربردهای آن در مدیریت و نیز کاربردهای صنعتی آن پرداخته می‌شود. اطلاعاتی درباره انجمن، امکانات عضویت در سایت، کنفرانس‌ها، ژورنال تخصصی مؤسسه، منابع اطلاعاتی و مقالات، عناوین این سایت را تشکیل می‌دهند.
http://www.agorics.com/Library/auctions.html

در این سایت به معرفی روش جدیدی برای تخصیص منابع و فروش پرداخته می‌شود. در سایت می‌توان متن کتاب الکترونیکی به نام Action را که در زمینه بازاریابی و فروش و نیز تخصیص منابع می‌باشد را به زبان‌های مختلف در اختیار داشت.
http://econweb.tamu.edu/gambit/

در این سایت به معرفی یک نرم‌افزار تخصصی در زمینه تئوری بازی‌ها به نام Gambit پرداخته می‌شود. امکانات و توانایی‌های نرم‌افزار، نمودارها، امکان دریافت نسخه نمایشی نرم‌افزار و معرفی Link را می‌توان از مطالب مندرج در این سایت برشمرد.
http://www.psychometrika.org

این سایت به یک مجله الکترونیکی در زمینه روانشناسی سازمانی اختصاص دارد که به صورت CD ارائه می‌گردد. روانشناسی درون سازمانی به مدیران امکان می‌دهد تا با دانش بیش‌تر به سازمان خود فکر کرده و در صورت نیاز رفتار کارمندان و سازمان را پیش بینی کنند.
http://www.hawaii.edu/powerkills/UFA.HTM

این سایت به ارائه یک کتاب الکترونیکی درباره Factor Analysis می‌پردازد. در سایت می‌توان کتاب مزبور را به صورت متن کامل مشاهده کرد و از اطلاعات آن بهره‌مند شد.
http://www.haigbazoian.com

برنامه‌ریزی استراتژیک عنوان موضوع مورد بحث در این سایت می‌باشد. یک مرجع راهنمای اطلاعاتی در این زمینه را می‌توان در سایت در دست داشت، هم‌چنین مطالب آموزشی دیگر در این زمینه را نیز می‌توان در سایت مشاهده نمود.
http://www.strategy-business.com

این سایت به ارائه اطلاعات و آموزش برای مدیران در زمینه برنامه‌ریزی استراتژیکی تجارت و فروش می‌پردازد. در سایت امکانات جستجو قرار داده شده است، هم‌چنین مجله، خبرهای الکترونیکی، انتشارات، نکات آموزشی، امکانات ثبت نام و عضویت در سایت، امکانات دریافت خبرنامه سایت، ریسک، معرفی بهترین کتاب‌های تجارتی و مدیریت، مدیریت اخلاق سازمان و بسیاری مطالب دیگر درباره مدیریت و تجارت موفق را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.
http://www.managementfirst.com

این سایت به معرفی یک مجله تخصصی مدیریت به نام Management First می‌پردازد. در سایت این مجله امکانات جستجو برای مطالب قرار داده شده است، هم‌چنین انواع سیستم‌های مدیریت، مدیریت فروش، بازاریابی، استراتژی مدیران موفق، مدیریت منابع انسانی، مدیریت دانش، مدیریت بهداشت و سلامت، مدیریت در تجارت الکترونیکی، مدیریت کیفیت، مدیریت بخش‌های عمومی، منابع اطلاعاتی و آموزشی برای مدیران امکانات ثبت نام و عضویت در سایت و مقالات مدیریتی را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت محسوب کرد.
http://www.improve.org/tqm.html

در این سایت می‌توان به یک کتاب الکترونیکی درباره مدیریت کیفیت فراگیر یا TQM دسترسی پیدا کرد. در این سایت، اطلاعات و اصولی که TQM بر پایه آن استوار است و نیز ملزومات آن را می‌توان در قالب کتاب در دسترس داشت.
http://www.tlainc.com/articl12.htm

در این سایت می‌توان با مدیریت دانش آشنا شد. سایت ارائه کننده کتابی الکترونیکی در این زمینه می‌باشد. امکان دسترسی به مطالب و مبانی و اصول مدیریت دانش و بسیاری مطالب مربوط به این گرایش از علم مدیریت را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.
http://sloanreview.mit.edu/smr

این سایت به نام MIT Sloan به معرفی یک مجله الکترونیکی بسیار معتبر در زمینه مدیریت می‌پردازد. همان گونه که از نام سایت مشخص است، سایت از جانب دانشگاه ایالتی MIT امریکا پشتیبانی و کنترل می‌شود. در سایت امکانات جستجو برای یافتن مطالب و موضوعات مورد نظر کاربر فراهم آمده است، هم‌چنین لیست طبقه‌بندی شده موضوعات مورد بحث در سایت، موضوعات طبقه‌بندی شده با تاریخ، معرفی کتاب‌های الکترونیکی، امکانات ثبت نام و عضویت در سایت برای بهره‌گیری از خدمات و سرویس‌های ارائه شده در سایت، مقالات ارائه شده در مجله‌ها، شماره رایگان، خبرنامه سایت، امکان مشاهده مطالب مندرج در شماره آخر مجله و معرفی مقالات برتر بین‌المللی مدیریت را می‌توان از مطالب مندرج در این سایت برشمرد.
http://www.worms.ms.unimelb.edu.au

شبکه جهانی تحقیق در عملیات و علوم مدیریتی یا به اختصار Worms در این سایت به ارائه مطالبی درباره این علوم و آخرین اخبار مربوطه می‌پردازد. امکان دسترسی به آخرین اخبار، رویدادها، مقالات، لیست سایت‌های مرتبط و بسیاری عناوین دیگر در این سایت فراهم آمده است.
http://ltsn.mathstore.ac.uk

در این سایت به ارائه اطلاعاتی درباره کاربرد ریاضیات در OR یا تحقیق در عملیات پرداخته می‌شود. امکان جستجو در سایت فراهم آمده است، هم‌چنین با استفاده از Index الفبایی سایت می‌توان مطالب آن را به سرعت در دسترس داشت. اطلاعاتی درباره سایت، خبرنامه سایت، پروژه‌ها، آموزش، آخرین اخبار و مقالاتی درباره کاربرد ریاضیات در تحقیق در عملیات یا Operation Resaerch را می‌توان از عناوین این سایت نام برد.
http://www.gemba.com

مرکز تحقیقاتی Gemba با ارائه شعار پیشرفت و بهبود هرگز پایان ندارد به ارائه مطالبی درباره تحقیق در عملیات و مدیریت می‌پردازد. آموزش، کایزن، مدیریت فروش، امکانات جستجو در سایت، اخبار، منابع اطلاعاتی و مقالات ارائه شده درباره اصول کایزن را می‌توان از مطالب مندرج در این سایت برشمرد.
http://sixsigmatutorial.com

این سایت به ارائه یک کتاب الکترونیکی آموزش ۶Sigma می‌پردازد. شش زیگما یکی از اصول برتر در مدیریت کیفیت در واحدهای صنعتی می‌باشد که با رعایت آن میزان کیفیت محصولات به میزان بسیار زیادی افزایش می‌یابد. در سایت می‌توان کتاب الکترونیکی آموزشی و نیز بسیاری دیگر از مطالب آموزشی چون ملزومات اجرای این روش مدیریت کیفیت را در دسترس داشت.
http://www.ims-productivity.com

این سایت به مؤسسه خدمات مدیریتی ims تعلق دارد که به ارائه مطالب و آموزش دروس و دانستنی‌های مربوط به مدیران می‌پردازد. امکانات جستجو در سایت فراهم آمده است، هم‌چنین معرفی انستیتوی تحقیقات علوم مدیریتی، امکانات ثبت نام و عضویت در این انستیتو، ژورنال تخصصی مدیریت، منابع اطلاعاتی و آموزشی، معرفی سایت‌های مربوطه و آخرین اخبار، عناوین مندرج در سایت را تشکیل می‌دهند.
http://www.apics.org/default.htm

این سایت به یک پایگاه اطلاع رسانی مدیریت کاربردی تعلق دارد که APICS نامیده می‌شود. در سایت امکانات جستجو فراهم آمده است، هم‌چنین امکان ثبت نام و عضویت در سایت وجود دارد. اخبار از مدیریت صنعتی، فروشگاه کتاب، آموزش اصول و مبانی، منابع اطلاعاتی، امکان عضویت در خبرنامه سایت، مجله تخصصی سایت و بسیاری عناوین دیگر را می‌توان در این سایت مشاهده کرده و از آن‌ها استفاده نمود.
http://www.ostan-kz.ir/city-management-fa.html

این سایت به استانداری استان خوزستان تعلق دارد. مدیریت شهری و روستایی یکی از عناوین مندرج در سایت می‌باشد که در سایت به توضیح آن پرداخته شده است. مطالبی درباره قوانین و الزامات اجرای مدیریت روستایی ومدیریت شهری و مطالبی دیگر در این زمینه را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.
http://itmanagement.persianblog.com

این وبلاگ به ارائه اطلاعات و مطالب مفیدی درباره مدیریت اطلاعات و فناوری مدیریت اطلاعات می‌پرازد. معرفی سایت‌ها و منابع اینترنتی مربوط به مدیریت فناوری، آموزش در مدیریت فناوری و مقالات زیادی در این زمینه را می‌توان از عناوین مندرج در این وبلاگ نام برد.
http://www.mindtools.com/xtimbook.html

در این سایت می‌توان با برترین کتاب‌های سال مدیریت آشنا شد. نام کتاب‌ها همراه با توضیخاتی درباره نویسندگان آن و انتشارات آن را می‌توان در سایت مشاهده نمود. هم‌چنین در صورت لزوم می‌توان چکیده‌ای از این کتب را با انتخاب هر کدام از کتاب‌ها مشاهده نمود. سایت به بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کتاب یعنی سایت Amazon تعلق دارد و می‌توان برای دریافت و خرید کتاب‌ها با این سایت مکاتبه نمود.
http://www.4pm.com/books/books.htm

این سایت معرفی‌کننده کتاب‌ها و Handbookهای جدید در زمینه مدیریت در سطح بین‌المللی می‌باشد. کتاب‌ها و منابع اطلاعاتی ارائه شده در این سایت را می‌توان با پراخت مبلغ آن‌ها به سایت در اختیار داشت.
http://lightfuture.blogfa.com

وبلاگی که در این‌جا به معرفی آن پرداخته شده است، ارائه کننده مقالات و مطالبی درباره بازاریابی، مدیریت زمان، مدیریت سازمان، کارآفرینی، کتاب‌های مدیریتی، رموز موفقیت و بسیاری موضوعات مرتبط می‌باشد که می‌توان با مراجعه به وبلاگ آن‌ها را مطالعه نمود.
http://www.fara.ir

این سایت به سازمان فرهنگی فرا، ناشر مدیریت فردا تعلق دارد. در سایت می‌توان کتاب‌های منتشر شده جدید درباره مدیریت در این مؤسسه را مشاهده نمود. هم‌چنین می‌توان اطلاعاتی درباره هر کدام از این کتاب‌ها به‌دست آورد و با تماس با مؤسسه از نحوه خرید کتاب‌ها مطلع گشت.
http://www.webrah.com/2005/06/blog-post.html

این وبلاگ به ارائه مطالبی درباره مدیریت استراتژیک، بازاریابی الکترونیکی و مقالاتی در این زمینه‌ها می‌پردازد. هم‌چنین می‌توان سایت‌های منتخب این وبلاگ را نیز مشاهده کرده و اطلاعاتی را که درباره آن‌ها درج شده است را مطالعه نمود. امکان دسترسی به نوشته‌های بلی و آرشیو وبلاگ نیز میّسر می‌باشد.
http://alidostmohamadi.blogfa.com

این وبلاگ به ارائه مقالاتی درباره مدیریت استراتژیک، هنر و علم اداره سازمان‌ها، بازاریابی و معرفی سایت‌ها و وبلاگ‌های دیگر در زمینه مدیریت می‌پردازد. مطالب آموزشی و خبری بسیاری توسط نویسنده در وبلاگ آمده است که با مراجعه به آن می‌توان به مطالب دسترسی پیدا کرد.
http://nett21.gec.jp/CPT-DATA/%20English/%20explain/%20onsite-e.html

این سایت به یک مرجع الکترونیکی مدیریت کارخانه تعلق دارد که می‌توان در آن به مطالب، کتاب‌های الکترونیکی و مقالات مفیدی در زمینه مدیریت کارخانه دسترسی پیدا کرد. با ورود به سایت و انتخاب موضوع مورد نظر از روی فهرست امکان دسترسی به منابع اطلاعاتی برای کاربران فراهم می‌آید.
http://www.cdi-usa.com/mfms.html

کنترل کردن و مشاهده روند کار یک کارخانه یکی از مهم ترین وظایف یک مدیرکارخانه می‌باشد که به علت وسعت و گستردگی برخی از کارخانجات این امر با مشکل مواجه می‌شود. در این سایت به ارائه راهکاری برای رفع مشکلات مربوط به کنترل فرایند تولید در کارخانه پرداخته شده است که همان Monitoring می‌باشد. در سایت امکانات جستجو فراهم آمده است، هم‌چنین محصولات مؤسسه، الزامات اجرای Monitoring در واحدهای تولیدی، آخرین اخبار و زیرشاخه‌های تحت پوشش این مؤسسه را می‌توان در سایت مشاهده نمود.
http://www.stilesmachinery.com/software/%20factorymanagement/

این سایت به ارائه یک نرم‌افزار مدیریت کارخانه با انعطاف پذیری بالا برای هر گونه واحد تولیدی می‌پردازد. اطلاعاتی درباره نرم‌افزار، معرفی مؤسسه، تجهیزات مورد نیاز، اخبار الکترونیکی، آموزش و معرفی سایت مؤسسات استفاده کننده از این سیستم مدیریت را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت برشمرد.
http://www.managementhelp.org/hr-mgmnt/hr-mgmnt.%20htm

در این سایت به ارائه یک مرجع اطلاعاتی درباره مدیریت منابع انسانی پرداخته می‌شود. امکان مشاهده و انتخاب موضوعات مختلف و عوامل مرتبط با مدیریت منابع انسانی در سایت فراهم آمده است و می‌توان با انتخاب هر کدام از این مطالب و موضوعات به کتب الکترونیکی و مطالب آموزشی و مقالات موجود درباره آن دسترسی پیدا کرد.
http://elib.kahkeshan.com

این سایت به معرفی یک کتابخانه الکترونیکی ایرانی به نام کهکشان می‌پردازد. در این کتابخانه امکان عضویت برای کاربران فراهم آمده است، هم‌چنین اخبار، اطلاعاتی درباره سایت، لیست کتاب‌ها و مطالب، تازه‌های کتاب، امکان سفارش و نرم‌افزار را می‌توان از سایر عناوین مندرج در سایت برشمرد.
http://www.comp.glam.ac.uk/pages/staff/dwfarthi/%20projman.htm

در سایتی که این‌جا به معرفی آن پرداخته شده است نرم‌افزاری جهت کنترل پروژه ارائه می‌شود. هم‌چنین اخبار، اطلاعاتی پایه‌ای درباره کنترل پروژه، کیفیت، برنامه‌ریزی، نرم‌افزار، مطالب آموزشی، روش‌های کنترل پروژه، معرفی کتاب، ریسک، مسائل مالی پروژه و بسیاری مطالب دیگر در این زمینه را می‌توان در سایت مشاهده نمود. سایت را در حقیقت می‌توان یک کتاب الکترونیکی دانست که درباره هر کدام از مطالب فوق و سایر مطالب مرتبط با کنترل پروژه به ارائه اطلاعات می‌پردازد.
http://www.act.com

در این سایت به ارائه یک نرم‌افزار قدرتمند برای مدیریت فروش و جذب مشتری به نام ACT پرداخته شده است. امکانات جستجو در سایت فراهم آمده است، هم‌چنین ویژگی‌های نرم‌افزار، حدود توانایی‌های نرم‌افزار، امکاناتی که نرم‌افزار برای مدیر فروش فراهم می‌آورد و اطلاعاتی درباره مؤسسه تولیدکننده را می‌توان از مطالب عنوان شده در این سایت برشمرد.
http://www.agilecor.com

در این سایت مدیریت، حسابداری، برنامه‌های سرمایه‌گذاری، طرح‌های تجاری، نرم‌افزار Agile plan، توابع و فرمول‌های نرم‌افزار Excel، دانش‌آموزان و دانشجویان می‌باشد.
http://www.dyna-quest.com

در این سایت مدیریت، حسابداری و تحقیقات و مدیریت پروژه می‌باشد.
http://www.erieri.com

در این سایت علوم انسانی، مدیران، مشاوران و آنالیزکنندگان می‌باشد.
http://www.fmsinc.org

در این سایت جامعه‌ی مدیران سرمایه‌گذار، فعالیت‌های اقتصادی، سرمایه‌گذاران، برنامه‌های آموزشی و اقتصاد می‌باشد.
http://www.gallup.com

در این سایت مرکز Gallup، اقتصاد، مدیریت، روان‌شناسی، جامعه‌شناسی و مجلات چاپ شده در زمینه‌ی مدیریت می‌باشد.
http://www.gecapital.com

در این سایت مدیریت، سرمایه‌گذاری و راه‌حل تکنولوژیکی می‌باشد.
http://www.hardcat.com

در این سایت مدیریت سرمایه، خدمات مشاوره‌ای و جدیدترین نشریات چاپ شده در زمینه‌ی مدیریت می‌باشد.
http://www.ic.fineval.com

در این سایت سرمایه‌گذاری، مدیریت خطر Risk Management، برنامه‌های تصمیم‌گیری، برنامه‌های آموزشی، اقتصاد، سرمایه‌گذاری و مدیریت می‌باشد.
http://www.ioma.com

در این سایت انستیتوی مدیریتی و اجرایی، بازرگانان حرفه‌ای، افزایش بهره‌وری، مقالات و مجلات می‌باشد.
http://www.neovest.com

در این سایت تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای در زمینه‌ی تجارت و بازرگانی و مدیریت مالی می‌باشد.
http://www.osgsolutions.com

در این سایت مالیات‌های محلی، برنامه‌های مدیریتی، راه‌حل‌های مدیریت، مدیریت و مالیات می‌باشد.
http://www.peachtree.com

در این سایت نرم‌افزارهایی را در زمینه‌ی مدیریت و برنامه‌های آموزشی می‌باشد.
http://www.sosig.ac.uk

در این سایت علوم اجتماعی، بازرگانی، قانون، تجارت، مدیریت، اقتصاد، سرمایه‌گذاری و برنامه‌های آموزشی می‌باشد.
http://www.theipa.org

در این سایت اداره‌ی کل اجتماعی IPA، برنامه‌های تحقیقاتی، تقسیمات دولتی و مدیریتی، سرمایه‌گذاری همگانی، اصلاحات مالی و رشد و شکوفایی اقتصادی و اجتماعی می‌باشد.
http://www.tss-soft.com

وب سایت تخصصی مدیریت صنعتی

اتحادیه انجمنهای مدیریت  ایران

مرکز اطلاعات علمی تحصصی مدیریت

پایگاه جامع علمی مدیریت . مدیران نواندیش

پایگاه مقالات علمی مدیریت

راهکار مدیریت 

مدیر سبز 

Modir.ir

پایگاه اطلاع رسانی صنعت 

مدیر ایران 

مرجع علوم مدیریت ایران 

انجمن مدیریت ایران