پژوهه سایت های علمی-تخصصی حسابداری و حسابرسی - پژوهه
سایت های علمی-تخصصی حسابداری و حسابرسی
www.sayancity.com/genrals/hesab.HTM

این سایت به آموزش حسابداری می‌پردازد. اخبار، آموزش گام‌به‌گام حسابداری و معرفی کتاب را می‌توان از عناوین مطرح در سایت نام برد. آموزش‌های ادامه‌دار حسابداری که در سایت آمده است را می‌توان دنبال کرده و از آرشیو آن نیز برای یادگیری بهتر استفاده کرد.

http://www.samansoft.com/intro.htm

در سایتی که در این‌جا به معرفی آن پرداخته می‌شود مربوط به نرم‌افزار حسابداری سامان می‌‌باشد. تعریف سرفصل‌ها، نحوه ثبت سند حسابداری، مدیریت کالا، سیستم فروش، سیستم چک، سیستم خرید، گزارش‌های مالی، دارایی‌های ثابت، سامان وب، حقوق و دستمزد، گزارش‌های کالا، سیستم تولید، لیست قیمت‌ها و تاریخچه و سوابق این نرم‌افزار از عناوین مندرج در این سایت می‌باشند.

http://www.imiifn.org/p1-iframe.htm

در این سایت به معرفی کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی حسابداری پرداخته می‌شود. مشخصات دوره‌ها و عناوین دروسی که در دوره‌ها تدریس می‌شوند را می‌توان در سایت مشاهده کرد.

http://cpa.blogfa.com/

وبلاگ حسابداری حرفه‌ای در این‌جا به معرفی و ارائه مطالبی درباره حسابداری و آموزش آن می‌پردازد. در بلاگ اطلاعات و مقالاتی درباره حسابداری، آموزش، معرفی مراکز و سایت‌های مرتبط، آرشیو نوشته‌های قبلی را می‌توان از محتویات این بلاگ نام برد.

http://bijantarat.blogfa.com/

امکان دسترسی به آموزش حسابداری در این سایت برای علاقمندان فراهم آمده است. مقالات و مطالب آموزشی فراوانی درباره حسابداری را می‌توان در این وبلاگ مشاهده نمود.

http://www.sbt.com/

در این سایت با مؤسسه ای آشنا می‌شویم که در امر حسابداری حرفه‌ای بوده و در سایت خود به معرفی روش‌ها و فعالیت‌های خود می‌پردازد. حسابداری، سیستم‌های تولیدی، نقطه سربه‌سر فروش، فروش الکترونیکی، مدیریت فروش، شرکت‌های واسطه و امکان جستجو در مطالب مندرج در سایت را می‌توان از مطالبی نام برد که در این سایت می‌توان مشاهده کرد.

http://www.mohassel.com/hesab.htm

در این وبلاگ علاقمندان می‌توانند با رشته دانشگاهی حسابداری آشنا شوند. مطالب آموزشی ارائه شده در دوره‌های دانشگاهی حسابداری، اهداف رشته، ماهیت رشته، آینده شغلی و بازار درآمد، وضعیت و امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، وضعیت کشور و نیاز به حسابدار در جامعه و نکات تکمیلی درباره این رشته را همگی می‌توان در این وبلاگ مشاهده نمود.

http://www.hesabras.org

سایت حسابرس به فصلنامه تحلیلی اطلاع‌رسانی پژوهشی سازمان حسابرسی کشور تعلق دارد. اخبار، رویدادهای خبری، خبرهای جامعه حسابداران، خبرهای حسابداری، معرفی مؤسسه، ساختار سازمانی، همکاران، برنامه‌ها، بایگانی، امکان اشتراک پستی و الکترونیکی فصل‌نامه، آخرین شماره حسابرس، سایت‌های مرتبط و امکان جستجو در سایت را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت نام برد.

http://audit.org.ir/

این سایت، سایت رسمی‌سازمان حسابرسی کشور می‌باشد. در این سایت به ارائه آخرین دستاوردها و فعالیت‌های این سازمان پرداخته شده است. اخبار، فعالیت‌های سازمان شامل حسابرسی و بازرسی قانونی، خدمات مالی و مشاوره ای، تدوین اصول و ضوابط حسابداری و حسابرسی، آموزش، تحقیقات و انتشارات و هم‌چنین امکانات قرار داده شده برای جستجوی مطالب درون سایت را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت نام برد.

http://www.hesaboketab.com/

سایت حساب و کتاب یک مرجع برای حسابداری به زبان فارسی می‌باشد. این سایت، یک سایت غیر انتفاعی برای آموزش و اطلاع‌رسانی در زمینه حسابداری می‌باشد. کارگروهی، کتاب شناسی، مطالب و جزوات، منابع پیشنهادی برای آزمون‌ها، سؤالات آزمون‌ها، اطلاعات و آمار، اخبار دانشجویی، آینه مطبوعات و بانک اطلاعاتی حسابداران ایران را می‌توان از عناوین مطرح شده در این سایت نام برد.

مرجع سایت های اینترنت – حسابداری (قسمت دوم)

www.accountingresearchmanager.com

در سایتی که در این‌جا به معرفی آن پرداخته می‌شود مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی CCH به معرفی خود و ارائه مطالبی درباره فعالیت‌هایی که در آن انجام می‌شود می‌پردازد. اهمّ فعالیت‌های سایت درزمینه حسابداری و امور مالیاتی می‌باشد. می‌توان تحقیقات، مقاله‌ها، اخبار، امکانات عضویت در سایت، مرکز آموزش الکترونیک حسابداری و مطالب دیگر در این زمینه را در این سایت مشاهده نمود.

www.aprido.com/accounting.php

استانداردها و قوانین بین‌المللی حاکم بر اصول و روابط حسابداری و حسابرسی را می‌توان در این سایت مشاهده کرد. این سایت به ارائه کلیه اصول و قواعد حاکم بر زیرمجموعه‌های مختلف این علم می‌پردازد.

http://aaahq.org/pubs/acctrev.htm

این سایت به انجمن حسابداری امریکا AAA تعلق دارد. در این سایت ژورنال تخصصی منتشر شده توسط این انجمن معرفی می‌شود که می‌توان از آن برای مطلع شدن از آخرین اخبار و تغییرات درباره حسابداری در جهان بهره برد. هم‌چنین سایت‌هایی در این سایت معرفی شده اند که می‌توان از آن‌ها نیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه استفاده کرد.

http://higher.waldenu.edu/

در این سایت به معرفی دپارتمان حسابداری دانشگاه WALDEN پرداخته می‌شود. برنامه‌های آموزشی، معرفی هیأت علمی‌دانشکده حسابداری و تحقیقات انجام گرفته در دانشکده از عناوین مندرج در سایت می‌باشند.

http://www.accounting.utoledo.edu/

دپارتمان حسابداری دانشگاه Toledo را می‌توان در این سایت مشاهده نمود. آموزش در مؤسسه، برنامه‌های آموزشی، مجله‌های منتشر شده درباره حسابداری، دانشجویان، فارغ التحصیلان، آزمون‌های پیشرفته و Link‌های معرفی شده را می‌توان از عناوین مندرج در سایت نام برد.

www.accountancymagazine.com/

سایتی که در این‌جا به معرفی آن پرداخته می‌شود مربوط به مجله حسابداری به نام Accountancy Magazine می‌باشد. در این سایت می‌توان به مطالب آخرین شماره مجله، آرشیو شماره‌های پیشین، اخبار، مقالات تجاری، گزارش‌های مالی، تمرینات، امور مالیاتی، تکنولوژی، قوانین و برنامه‌ریزی جهانی، Index الفبایی مطالب مجله، امکانات جستجو در سایت، امکان ثبت نام در سایت، Link به سایت‌های مرتبط، گزارش از بورس جهانی، آموزش روش‌های نوین حسابداری و مطالب آموزشی و تحقیقاتی دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها بهره برد.

http://www.aat.co.uk/

انجمن بین‌المللی حسابداری برای معرفی خود و فعالیت‌های انجام گرفته در این انجمن به ارائه این سایت پراخته است. در این سایت امکانات جستجو فراهم آمده است، هم‌چنین می‌توان در این سایت به عضویت درآمده و از امکانات فراهم شده برای اعضای آن استفاده نمود. ژورنال تخصصی حسابداری به نام AAT، دانشجویان عضو، مراکز تحقیقاتی و آموزشی انجمن، آخرین اخبار از رویدادهای جهانی در عرصه حسابداری را می‌توان از مطالب مندرج در این سایت نام برد.

http://www.asb.org.uk/

پایگاه اطلاع‌رسانی تجار و حسابرسی به نام FRC در این سایت به ارائه آخرین مطالب و رویدادها در زمینه حسابداری و اقتصاد می‌پردازد. در سایت امکانات جستجو فراهم آمده است، هم‌چنین علاقمندان می‌توانند برای به اشتراک درآمدن خبرنامه سایت فرم عضویت را تکمیل کنند، مقالات منتشر شده، فعالیت‌های دولت‌ها، انتشارات مؤسسه، نکات آموزشی، خبرها و رویدادهای روز، مرجع استانداردهای حسابداری، مرجع تمرینات آموزشی برای حسابداری، مطالب تخصصی در زمینه حسابداری و مطالب دیگر را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت نام برد.

www.audit-commission.gov.uk/

در این با یک شرکت حسابرسی حرفه‌ای آشنا می‌شویم که در سایت خود به آموزش و اطلاع‌رسانی درباره فعالیت‌های خود می‌پردازد. در این سایت امکانات جستجو قرار داده شده است، هم‌چنین معرفی توانایی‌های مؤسسه، Link به سایت‌های مرتبط، اخبار درباره حسابداری و حسابرسی، پروژه‌های حرفه‌ای انجام شده توسط مؤسسه، آنالیز و بررسی پرونده‌های مالی و حسابرسی آن پرونده‌ها، گزارشات و اطلاعات پرونده‌های انجام شده، گزارش رویدادها و مقالاتی درباره نحوه کار متخصصان مؤسسه بر روی پرونده‌های حسابرسی را می‌توان از مطالبی نام برد که در این سایت مشاهده می‌شوند.

http://www.att.org.uk/

مؤسسه فعالیت‌های مالی و حسابرسی ATT در این سایت به معرفی خود و فعالیت‌های انجام گرفته در آن مؤسسه می‌پردازد. این مؤسسه در شهر لندن واقع شده است و سابقه کاری طولانی آن به پرونده‌های بزرگ و حرفه‌ای زیادی برمی‌گردد که می‌توان درباره سوابق آن اطلاعات مناسبی را به‌دست آورد. آموزش حسابداری و حسابرسی پیشرفته، اخبار انجمن، Link به سایت‌های مرتبط به موضوع سایت، امکانات ثبت نام در سایت و به عضویت در آمدن آن، سؤالات آزمون‌های تخصصی حسابداری، اخبار تخصصی حسابداری، انتشارات انجمن و آموزش نکات حرفه‌ای حسابدار را می‌توان از عناوین مطرح شده در این سایت نام برد.

http://www.bba.org.uk/

سایت BBA که مخفف انجمن بانکداران انگلستان می‌باشد، در این سایت به معرفی خود و فعالیت‌های انجام گرفته در آن مؤسسه می‌پردازد. امکانات جستجو در سایت فراهم آمده است، هم‌چنین فرم ثبت نام و به عضویت خبرنامه سایت در آمدن، رویدادها در زمینه فعالیت انجمن، اخبار، حسابرسی، حسابداری، برنامه‌های بانکداری، سمینار‌ها و کنفرانس‌های برپا شده توسط انجمن، نحوه حسابرسی و استانداردهای آن، مجله و خبرنامه سایت، انتشارات مؤسسه، آموزش و تمرینات برای حسابدارانی که در بانک‌ها فعالیت می‌کنند، Link‌های معرفی شده در سایت، اخبار و رویدادهای بانکداری در سرتاسر دنیا، روش‌های نگهداری و حسابرسی در بانک‌ها و بسیاری مطالب آموزشی دیگر درباره این انجمن را می‌توان از مطالب مندرج در این سایت نام برد.

http://www.tax.org.uk/

انستیتوی محاسبات مالیاتی و حسابرسی CIOT در این سایت به معرفی خود و فعالیت‌های انجام گرفته در آن انستیتو می‌پردازد. مطالب و اخبار عمومی‌، اعضای سایت، دانشجویان، فعالیت‌های انجام شده در زمینه‌های دولتی، انتشارات مؤسسه، معرفی فعالیت‌های انجام گرفته توسط متخصصان مؤسسه، استانداردهای مالیاتی رعایت شده در معاملات بین‌المللی، امکانات جستجو در سایت، اخبار جهانی درباره مالیات و حسابرسی را می‌توان از مطالب عنوان شده در سایت نام برد.

http://www.cipfa.org.uk/

در این سایت با مؤسسه CIPFA آشنامی‌شویم که در زمینه حسابرسی عمومی‌و تجارت به فعالیت و ارائه مشاوره مشغول می‌باشد. امکانات جستجو در سایت فراهم آمده است، هم‌چنین جزوات آموزشی حسابرسی و حسابداری، دانشجویان مؤسسه، Link‌های ارائه شده در سایت، اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با فعالیت‌های انجام شده در مؤسسه و Index الفبایی مطالب سایت را می‌توان از عناوین مطرح شده در این سایت نام برد.

http://www.chamberonline.co.uk/

این سایت را می‌توان به عنوان یک مرجع اطلاعاتی و خبری درباره حسابداری، مدیریت مالی و اقتصاد و امور مالیاتی دانست. خبرهای روز و گزارشات رویدادهای مربوط به زمینه‌های یاد شده را می‌توان در سایت مورد مطالعه قرار داد. امکان جستجو در سایت فراهم آمده است، هم‌چنین افراد علاقمند می‌توانند به عضویت سایت در آمده و از امکاناتی که سایت برای اعضای خود فراهم کرده است استفاده کنند. مقالات و مطالب آموزشی و خبری را می‌توان از سایر مطالب عنوان شده در سایت نام برد.

http://www.spa.org.uk/

این سایت به جامعه حسابداران حرفه‌ای امریکا تعلق دارد.گزارشات، گزیده خبرها درباره حسابداری حرفه‌ای در جهان، بولتن منتشر شده درباره حسابداری تخصصی و حرفه‌ای، خبرنامه الکترونیکی سایت، استانداردها و قوانین حاکم بر حسابداری بین‌المللی، معرفی مؤسسه، فعالیت‌های انجام شده توسط متخصصان انجمن، معرفی تیم حسابرسی انجمن، امکانات به عضویت سایت درآمدن، کتابخانه الکترونیکی، امکانات جستجودر مقالات و مطالب آموزشی حسابداری و امکانات ویژه اعضای سایت را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت نام برد.

مرجع سایت های اینترنت – حسابداری (قسمت سوم)

http://www.icai.ie/

انستیتوی حسابداران حرفه‌ای ایرلند در این سایت به معرفی آن مرکز و فعالیتهای انجام گرفته در آن می‌پردازد. اطلاعات پایه درباره انجمن، اخبار، گزارش رویدادها، اعضای سایت، دانشجویان، کنفرانس‌های برپا شده، امکانات جستجو پیشرفته در مطالب سایت، انتشارات انجمن، فعالیت‌های انجام شده توسط متخصصان حسابدار انجمن، حسابداری در ایرلند و مطالب آماری درباره حسابرسی و حسابداری رامی‌توان در این سایت مشاهده کرد.

http://www.lubbockfine.co.uk/

سایتی که در این‌جا به معرفی آن می‌پردازم LubbockFine نام دارد که یک سایت مرجع برای کسب اطلاعات و مطالب آموزشی درباره حسابداری می‌باشد. آشنایی با تاریخچه مؤسسه، انتشارات، امور مالی و تجاری، حسابرسی، امور مالیاتی، مالیات‌های بین‌المللی، سرویس‌های حسابرسی سایت و اخبار را می‌توان از عناوین مندرج در سایت نام برد.

http://www.simmonsgainsford.co.uk/

این سایت به یک مؤسسه حسابداری حرفه‌ای به نام Simmon تعلق دارد. این مؤسسه در کنار حسابرسی پرونده‌های حجیم، به بررسی اصول مدیریت مالی شرکت‌ها نیز مشغول می‌باشد. در این سایت امکانات جستجوی مطالب قرار داده شده است، هم‌چنین معرفی شرکت، خدمات ارائه شده از جانب مؤسسه، فعالیت‌های مالیاتی، کنفرانس‌ها و روش‌های حل مشکلات و حساب‌های سرگردان را می‌توان از عناوین مطرح شده در سایت نام برد.

http://www.critchleys.co.uk

شرکتی که سایت فوق را تأسیس نموده است، یکی از شرکت‌های فعال در زمینه حسابداری و آموزش آن در شهر آکسفورد انگلستان می‌باشد که برای آموزش اصول و روش‌های این علم اقدام به تأسیس یک کالج در این شهر نموده است. فعالیت‌های مؤسسه، اخبار، منابع اطلاعاتی و آماری، امکانات جستجو در مطالب سایت، بروشور خدمات ارائه شده توسط مؤسسه، خبرنامه الکترونیکی، نکات و مطالب آموزشی برای حسابداران و گزارش رویدادها را می‌توان از مطالبی نام برد که در این سایت مشاهده می‌شود.

http://www.jamescowper.co.uk/

مؤسسه James & Cowper یک شرکت معتبر انگلیسی در زمینه حسابرسی شرکت‌های بزرگ بین‌المللی می‌باشد. در سایت مؤسسه می‌توان با فعالیت‌ها وپروژه‌های انجام شده توسط حسابرسان متبحر این مؤسسه آشنا شد. هم‌چنین معرفی اعضای مؤسسه، خدمات ارائه شده، خدمات مالیاتی، همکاری در جهت تأسیس شرکت‌های حسابرسی، اخبارحسابرسی، کمک و آموزش رایگان و Link به سایت‌های مرتبط با حسابرسی را می‌توان از عناوین مندرج در سایت نام برد.

Welcome to Haslers, Accountants Essex

این سایت به مؤسسه‌ای به نام Haslers تعلق دارد که از ۱۴ نفر از بهترین حسابداران و حسابرسان بین‌المللی تشکیل شده است. حسابرسی، فعالیت‌های مالی شرکت‌ها، مالیات، مسائل اقتصادی تأسیس شرکت‌ها را می‌توان از زمینه‌های کاری این شرکت نام برد. در این سایت امکانات جستجو فراهم آمده است، هم‌چنین خدمات مؤسسه، خبرها، Link به سایت‌های مرتبط به حسابداری، معرفی روش‌های برنامه‌ریزی برای مالیات و ارائه آخرین استانداردهای حسابداری را می‌توان از عناوینی نام برد که در این سایت قرار داده شده است.

http://www.aasb.com.au/

این سایت به مؤسسه حسابرسی دولتی کشور استرالیا تعلق دارد. در این سایت می‌توان لیستی از استانداردها و روش‌های حسابرسی و امور مالیاتی را که این کشور رعایت می‌شوند را مشاهده نمود. هم‌چنین خبرها، امکان ثبت نام در سایت برای دریافت خبرنامه، استانداردهای AASB، کنفرانس‌های برپا شده در استرالیا درباره حسابرسی مالیاتی، انتشارات، برنامه‌های کاری سازمان، فعالیت‌های بین‌المللی، خبرها و رویدادهای ماهانه سازمان و امکانات جستجوی قرار داده شده در سایت را می‌توان به عنوان مطالب مندرج در سایت ذکر کرد.

http://www.capa.com.my/

این سایت به کنفدراسیون حسابرسی آسیا و اقیانوسیه تعلق دارد. در این سایت امکانات جستجو قرار داده شده است، هم‌چنین می‌توان برای استفاده از خبرنامه سایت به عضویت آن درآمد. مطالبی درباره کنفرانس‌ها و همایش‌های سازمان، معرفی تاریخچه، پروژه‌های انجام شده توسط سازمان، اخبار، گزارش رویدادها، کتاب‌ها و انتشارات الکترونیکی مؤسسه، معرفی کشورهای عضو سازمان، اهداف تأسیس سازمان، تصاویر و چارت سازمانی سازمان، Link به سایت‌های کشورهای عضو، برنامه‌های همایش‌های آینده اعضای سازمان و معرفی امکانات فراهم آمده برای اعضا را می‌توان از عناوین مندرج در سایت نام برد.

http://www.ifac.org/

فدراسیون حسابداران بین‌المللی در این سایت به معرفی خود و فعالیت‌های انجام شده در آن فدراسیون می‌پرازد. آخرین اخبار درباره حسابداری از سرتاسر دنیا، معرفی فدراسیون، مرکز اطلاع‌رسانی چند رسانه ای، استانداردها و روش‌های حسابداری بین‌المللی، مرکز اسناد حسابداری بین‌المللی، کتابخانه الکترونیکی، فروشگاه کتاب، انتشارات فدراسیون، امکانات جستجو، امکان عضویت در خبرنامه سایت، آشنایی با اعضای سایت از کلیه کشورهای جهان، مقالات و مطالب آموزشی حسابداری تحت فرمت PDF وبسیاری مطالب دیگر را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت نام برد.

http://www.accountingweb.com/

این سایت به نام شبکه حسابداری به کمک حسابداران تازه‌کار می‌آید و به آن‌ها برای تبدیل شدن به حرفه‌ای‌ترین حسابداران آموزش‌می‌دهد. امکان ثبت نام در سایت برای استفاده از امکانات فراهم شده در سایت فراهم شده است. هم‌چنین اطلاعات اعضای سایت، اخبار سایت، منابع اطلاعاتی و آموزشی، امکان دریافت خبرنامه الکترونیکی، جستجو برای مطالب آموزشی در سایت، Link به سایت‌های مربوط به حسابداری، آخرین اخبار درباره حسابداری بین‌المللی، آرشیو خبرها، مقالات و مطالب آموزشی، دروس آموزشی و نرم‌افزار حسابداری معرفی شده در سایت را می‌توان از عناوین مندرج در سایت نام برد.

http://www.farazmoshaver.com/

این سایت به شرکت فراز مشاور تعلق دارد که یکی از شرکت‌های مشاوره ای در زمینه حسابداری وحسابرسی در ایران می‌باشد. زمینه‌های کاری شرکت ارائه خدمات مالی شامل حسابرسی، ارائه مشاوره در زمینه‌های مالی، انجام عملیات حسابداری شرکت‌ها، طراحی سیستم‌های مالی _ اداری، بهای تمام شده و انجام رسیدگی‌های ویژه مالی و ارزیابی سهام یا پروژه‌ها می‌باشد. هم‌چنین در سایت می‌توان آخرین اخبار درزمینه حسابداری در ایران را مشاهده کرده و نیز با مؤسسان و اعضای شرکت آشنا شد.

http://trac.syr.edu/tracirs/

این سایت به معرفی نرم‌افزارهای حسابداری می‌پردازد. نمودارهای گرافیکی، اخبار، حسابرسی صنعتی، حسابداری اداری، ارزیابی گزارشات حسابداری، کارایی نرم‌افزارها و مطالب دیگر در این زمینه را می‌توان از عناوین مندرج در سایت نام برد.

http://www.openpages.com/

این سایت به نام OPENPAGES ارائه کننده راهکارهای مدیریت در حسابداری و حسابرسی می‌باشد. نقش حسابداران در پیشرفت مؤسسه، روش‌های برتر در حسابداری، مدیریت ریسک، نرم‌افزارهای تخصصی، اطلاعاتی درباره مؤسسه، راهکارها، خدمات تخصصی مؤسسه، خبرها، گزارش رویدادها و مقالات را می‌توان از مطالب درج شده در سایت نام برد.

http://www.paisleyconsulting.com/

در این سایت به ارائه اطلاعاتی درباره حسابداری اداری و صنعتی پرداخته می‌شود. آخرین خبرها، منابع اطلاعاتی، خدمات تخصصی مؤسسه، امکانات جستجو در سایت، اطلاعاتی درباره مؤسسه و بسیاری مطالب آموزشی درباره حسابداری اداری و صنعتی را می‌توان در سایت مشاهده نمود.

http://www.smartpros.com/

این سایت به نام SmartPros به ارائه خدمات اطلاعاتی و آموزشی درزمینه حسابداری، امورمالیاتی و مالی، حسابرسی و اقتصاد می‌پردازد. آخرین اخبار، منابع اطلاعاتی، منابع آموزشی، آموزش‌های تخصصی، آموزش طراحی و برنامه‌ریزی برای پروژه‌های مالی و بسیاری مطالب دیگر در این زمینه را می‌توان در سایت مشاهده نموده و درباره آن‌ها به کسب اطلاعات پرداخت.

http://www.fasb.org/

در این سایت که به مؤسسه FASB، مؤسسه استانداردهای بین‌المللی حسابداری تعلق دارد به ارائه این استانداردها پرداخته می‌شود. در سایت امکانات جستجو قرار داده شده است، هم‌چنین اطلاعاتی درباره مؤسسه، تقویم رویدادها، آخرین اخبار، تازه‌ها و استانداردهای جدید، آخرین مطالب اضافه شده به استانداردها، فعالیت‌های پروژه‌ها، متون و مقالات، منابع اطلاعاتی و آموزشی، انتشارات، گزارشات، فرم‌های استاندارد، حسابداری مالی، حسابداری اداری و حسابداری صنعتی، عناوین سایت را شامل می‌شوند.

http://www.kirix.com/

در این سایت به نام KIRIX به معرفی یک نرم‌افزار تخصصی حسابداری به همین نام پرداخته می‌شود. در سایت امکان دریافت نسخه آزمایشی ۳۰ روزه نرم‌افزار قرار داده شده است، هم‌چنین توانایی‌های نرم‌افزار، آخرین اخبار و اطلاعات و امکان خرید نرم‌افزار از طریق سایت را می‌توان از عناوین مندرج در سایت برشمرد.

http://www.skocpa.com/

این سایت با نام CPA به معرفی یک مؤسسه حسابرسی در امریکا می‌پردازد که فعالیت آن در شهرهای سانفرانسیسکو و سانخوزه تمرکز دارد. خدمات مؤسسه، سمینارها، معرفی اعضا، پروژه‌های انجام شده و اطلاعاتی درباره مؤسسه را می‌توان در سایت مشاهده کرد.

http://www.aicpa.org/members/glossary/a.htm

در این سایت به ارائه یک لغت نامه تخصصی در زمینه حسابداری پرداخته شده است، علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت و انتخاب مطالب مورد نظرشان از لیست الفبایی سایت، اطلاعات مورد نظرشان را دریافت نمایند. هم‌چنین امکانات جستجو و نیز عضویت در سایت قرار داده شده است.

http://www.isaca.org/

سیستم اطلاع‌رسانی و کنترل حسابرسیISACA در این سایت به ارائه مطالب می‌پردازد. اطلاعات مؤسسه، فروشگاه کتاب، امکانات جستجو در سایت، امکان ثبت نام و عضویت در سایت، انتشارات، آموزش برای دانشجویان حسابداری، آخرین اخبار، کنفرانس‌ها، استانداردهای حسابرسی، تحقیقات، انتشارات، دانلود مطالب و خبرنامه سایت به زبان‌های مختلف را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

www.ventureline.com/glossary.asp

این سایت به مؤسسه VENTURE که در زمینه حسابداری و حسابرسی بین‌المللی فعالیت می‌کند تعلق دارد. امکان ثبت نام و عضویت در سایت قرار داده شده است، هم‌چنین منابع اطلاعاتی و آموزشی، اطلاعاتی درباره مؤسسه خدمات مؤسسه، دایرة‌المعارف تخصصی حسابداری، سؤالات متداول، آنالیزهای تخصصی حسابداری، آنالیز مالی و بررسی نتایج حاصل از آنالیزها را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت برشمرد.

http://www.lhagroup.com/

این سایت به یک مؤسسه حسابداری اداری به نام Larry Harmon تعلق دارد. آخرین اخبار درباره مؤسسه و فعالیت‌های آن، رویدادها، معرفی سایت‌های مرتبط، خدمات ارائه شده توسط مؤسسه و اطلاعاتی درباره مؤسسه را می‌توان در سایت مشاهده کرد.

http://www.llrcpa.com/

در این سایت به ارائه مطالبی درباره چگونگی نقش حسابداران موفق در پیشرفت شرکت‌ها پرداخته شده است. این سایت به معرفی یک حسابدار بین‌المللی می‌پردازد که در سایت به ارائه اطلاعات و مطالب خود در این زمینه می‌پردازد. آخرین اخبار، حسابداری اداری، حسابداری صنعتی، برنامه‌های آموزشی، منابع اطلاعاتی، لغت‌نامه تخصصی حسابداری و بسیاری مطالب مرتبط را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

http://www.angelo.edu/dept/aef/

این سایت به دانشکده حسابداری Angelo Satate امریکا تعلق دارد. اطلاعاتی درباره دپارتمان حسابداری، دانشجویان و اساتید، برنامه‌های آموزشی، حسابداری، مرکز آموزش الکترونیکی، معرفی سایت‌های مرتبط و معرفی فعالیت‌های دانشکده را می‌توان از عناوین مندرج در سایت محسوب کرد.

www.hesabdar2005.blogfa.com/

این وبلاگ به نام (دودوتا چهارتا) با تمرکز بر روی موضوع حسابداری به ارائه مطالب تخصصی درباره حسابداری به زبان فارسی می‌نماید. سؤالات حسابداری، آموزش، معرفی پیوندها، تست‌های کارشناسی ارشد را می‌توان از عناوین مندرج نام برد.

مرجع سایت های اینترنت – حسابداری (قسمت چهارم)

www.iranianica.com/home.htm

این سایت به انجمن حسابداران خبره ایران اختصاص دارد. معرفی و تاریخچه، ارکان انجمن، اعضای انجمن، مؤسسات حسابرسی، انتشارات، آموزش، سمینارها و مجله تخصصی را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت برشمرد.

www.accountingsoftware411.com

این سایت به نام نرم‌افزارهای حسابداری به ارائه و معرفی برترین و مورد توجه ترین نرم‌افزارهای حسابداری حرفه‌ای در جهان می‌پردازد. امکانات جستجو در سایت فراهم آمده است، هم‌چنین معرفی نرم‌افزارها، آخرین اخبار، گزارش رویدادها، خبرنامه الکترونیکی، برترین نرم‌افزارها، جدید ترین نرم‌افزارها و بسیاری مطالب دیگر درباره این نرم‌افزارها را می‌توان در سایت مشاهده نمود.

www.findaccountingsoftware.com/

در این سایت به نام جستجو برای نرم‌افزارهای حسابداری، همان گونه که از نام آن مشخص می‌باشد به ارائه موتور جستجویی برای یافتن نرم‌افزارهای تخصصی درزمینه حسابداری پرداخته می‌شود. موتور جستجوی سایت به صورت رایگان می‌باشد و با توجه به موضوع و گرایش کاری که در لیست پر می‌شود، بهترین نرم‌افزار حسابداری را به کاربر پیشنهاد می‌کند.

http://www.2020software.com/

در این سایت به معرفی برترین ۲۰ نرم‌افزار حرفه‌ای درزمینه تجارت و حسابرسی پرداخته می‌شود. خدمات رایگان، بهترین قیمت‌ها، امکانات جستجو، معرفی نرم‌افزارها، گرایش‌های مختلف شغلی و نرم‌افزارهای مرتبط با هر کدام و معرفی برترین نرم‌افزارها را می‌توان در سایت مشاهده نمود.

http://quickbooks.intuit.com

در این سایت به معرفی یک سیستم اطلاع‌رسانی جدید برای آموزش اصول و مبانی حسابداری و حسابرسی تخصصی به نام QuickBook پرداخته می‌شود. کتاب‌های الکترونیکی ارائه شده در این سایت کاملاً تخصصی می‌باشند و نیازهای آموزشی علاقمندان و دانشجویان رشته را برآورده می‌سازند.

www.farsicom.com/hesabdari/

در این سایت به معرفی نرم‌افزار حسابداری فارسی به نام فارسی کام پرداخته می‌شود. قابلیت‌های نرم‌افزار حسابداری و انبارداری فارسی کام، ویژگی‌های نرم‌افزار، نمونه فرم‌های برنامه، آینده نرم‌افزار و پذیرش نمایندگی فروش را می‌توان از عناوین مندرج در سایت برشمرد.

http://www.dynacom.com/

این سایت با شعار راهکار حسابداری که می‌توانید روی آن حساب کنید به ارائه یک نرم‌افزار تخصصی حسابداری به نام DYNACOM می‌پردازد. حسابداری تجارت‌های کوچک، تجارت‌های کوچک، محصولات، امکانات دانلود نرم‌افزار، راهکارها، اطلاعاتی درباره نرم‌افزار، موارد استفاده و بسیاری مطالب دیگر درباره نرم‌افزار را می‌توان در سایت مشاهده نمود.

http://www.iranw.com/prog.asp

این سایت به معرفی شرکت KARAweb می‌پردازد که به ارائه نرم‌افزارهای حسابداری و مالی می‌پردازد. نرم‌افزار جامع بانکداری صندوق‌های قرض الحسنه و تعاونی‌های اعتباری، نرم‌افزارهای حسابداری مالی، نرم‌افزار حسابداری شرکت‌های پیمانکاری، وام ویژه صندوق‌های قرض الحسنه خانوادگی را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت برشمرد.

www.dwd.state.wi.us/uitax/file-tax-report.htm

در این سایت به ارائه روش‌های گزارش‌های مالیاتی پرداخته می‌شود. سیستم‌های مالیاتی مختلف، نرم‌افزارهای مربوطه و مطالب زیادی در این زمینه را می‌توان در سایت مشاهده نمود.

http://www.taxreport.us/taxnews/

این سایت به نام اخبار مالیاتی به ارائه آمار، اطلاعات و خبرهایی درباره حسابداری و سیستم‌های مالیاتی می‌پردازد. امکانات جستجو در سایت فراهم آمده است، هم‌چنین خبرهای روز، خبرنامه سایت، امکانات ثبت نام و عضویت در سایت و گزارش آخرین رویدادها را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

www.bna.com/products/tax/etax.htm

این سایت به نام BNA به ارائه روش‌های گزارشات تجارت الکترونیکی و بازرگانی می‌پردازد. امکانات جستجو در سایت فراهم آمده است، هم‌چنین منابع اطلاعاتی، تحقیقات، محصولات مؤسسه، قوانین، استانداردها، منابع انسانی، آخرین خبرها، معرفی سایت‌های مرتبط را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

www.mof.gov.af/dari/rapor.htm

این سایت به وزارت مالیه کشور افغانستان تعلق دارد. اطلاعاتی درباره وزارت مالیه، وزیر و معاونان، آموزش، قوانین و مقررات، اعلان وظایف، موضوعات جدید، رویدادها، نظریات، آرشیو تصاویر و خبر را می‌توان از عناوین برگزیده سایت نام برد.

http://mwhodges.home.att.net/tax.htm

این سایت به مؤسسه اطلاع‌رسانی مالیاتی به نام TAXREPORT تعلق دارد. آخرین خبرها، نمودارهای مالی، بررسی و آنالیز اطلاعات مالی، انواع مالیات و معافیت‌های مالیاتی و مطالب آموزشی و اطلاعاتی بسیاری درباره مالیات و امور حسابداری مالی را می‌توان در این سایت مورد مشاهده قرار داد.

www.kawacomputer.com/viewpage.php?lang= fa&sl=accpro/main

این سایت به شرکت مهندسی کاوا رایانه سپاهان تعلق دارد که ارائه کننده یک سیستم حسابداری حرفه‌ای به نام Accounting Pro می‌باشد. اخبار، محصولات شرکت، سمینارها، پشتیبانی، مقالات، دریافت فایل، فروشگاه، درباره شرکت، قابلیت‌های سیستم و مطالب دیگر را می‌توان در این سایت مشاهده کرد.

www.ats.iastate.edu/vpbf/accounting/acctform.htm

در این سایت که به دانشکده حسابداری دانشگاه IOWA در امریکا اختصاص دارد به ارائه و معرفی انواع فرم‌های مربوط به حسابداری در زمینه‌های مختلف پرداخته می‌شود. انواع فرم‌های مطابق با استانداردهای بین المللی را می‌توان در سایت مشاهده کرده و آن‌ها را از سایت دریافت نمود.

www.bussvc.wisc.edu/acct/forms.html

این سایت به دپارتمان حسابداری دانشگاه ایالتی ویسکانسین امریکا اختصاص دارد. در سایت امکان مشاهده فرم‌های استاندارد حسابداری قرار داده شده است. امکانات جستجو برای فرم‌های خاص قرار داده شده است، هم‌چنین استانداردهای بین‌المللی و فرم‌های مربوطه را می‌توان در این سایت در دسترس داشت.

www.ebookmall.com/ebooks/oxford-dictionary-of-accounting-unknown-ebooks.htm

این سایت به معرفی دیکشنری جدید آکسفورد که تخصصی برای رشته حسابداری می‌باشد می‌پردازد. در سایت امکانات جستجو فراهم آمده است، هم‌چنین کتاب‌های الکترونیکی تخصصی حسابداری و پرفروش ترین کتاب‌های حسابداری را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

http://accounting.ucdavis.edu/Forms/

مؤسسه حسابداری بین‌المللی UCDAVIS در این سایت به معرفی انواع فرم‌های استاندارد بین‌المللی برای حسابداری و حسابرسی مؤسسات و کارخانجات می‌پردازد. حسابداری مالی، دفترهای حسابداری تجارتی، آموزش، امکان دانلود فرم‌ها و اطلاعاتی درباره استانداردهای مطرح شده را می‌توان در سایت مشاهده نمود.

http://usa1.ebooks.com/ebooks/book-display. asp?IID=119711

سایت EBooks در این‌جا به معرفی جدیدترین کتاب‌های الکترونیکی تخصصی در زمینه رشته حسابداری می‌پردازد. امکانات جستجو در سایت قرار داده شده است، هم‌چنین موضوعات، زیرشاخه‌های قابل جستجو برای کتاب را نیز می‌توان در این سایت در دسترس داشت.

http://www.dwmbeancounter.com/

سایت BEANCOUNTER به معرفی کتب مرجع حسابداری و مدیریت مالی اشتغال دارد. در سایت می‌توان لیست آخرین کتب و موضوعات آن‌ها را مشاهده نموده و چکیده ای از هر کتاب به همراه مطالبی درباره نویسنده آن را دریافت نمود.

www.aprido.com/accounting.php?query= accounting%20book

در این سایت به معرفی آخرین و منتخب ترین کتاب‌های تخصصی رشته حسابداری در جهان پرداخته شده است. لیستی از نام این کتاب‌ها را می‌توان در این سایت مشاهده کرده و با انتخاب آن‌ها به چکیده کتاب و اطلاعاتی درباره نویسنده کتاب‌ها دسترسی پیدا کرد.

www.brilsoft.com/f-product.htm

سیستم حسابداری برلیان نامی‌است که برای این سایت در نظر گرفته شده است.در سایت به معرفی این نرم‌افزارهای تخصصی درباره حسابداری پرداخته شده است و می‌توان با انتخاب آن‌ها مطالبی درباره هر کدام مشاهده نمود.

http://dbase.irandoc.ac.ir/000002/27000.htm

سایتی که در این‌جا به معرفی آن پرداخته شده است، ارائه کننده کتاب‌ها و مراجع موجود در زمینه حسابداری می‌باشد که در دانشگاه‌های ایران تدریس می‌شوند. در سایت امکان مشاهده نام کتاب‌ها همراه با چکیده و هم‌چنین اطلاعاتی درباره نویسنده و انتشارات آن فراهم می‌باشد.

www.aprido.com/accounting.php?query= accounting%20standard

در این سایت به ارائه استانداردهای بین‌المللی در زمینه حسابداری، حسابرسی و امور مالیاتی پرداخته شده است. زیرمجموعه‌ها و مطالب مرتبط به استانداردها و قوانین حسابداری مالی را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

www.aicpa.org/members/div/acctstd/

در این سایت به ارائه و معرفی آخرین استانداردهای بین‌المللی حسابداری و امور مالیاتی پرداخته می‌شود. در سایت امکانات جستجو قرار داده شده است، هم‌چنین لیستی از استانداردها و فرم‌های تجارت بین‌المللی را می‌توان در سایت در دسترس داشت.

http://www.asb.org.uk/

مؤسسه گزارشات مالیاتی FRC در این سایت به ارائه مطالب و آموزش‌هایی درباره روش‌های تنظیم گزارش‌ها و دفاتر مالیاتی می‌پردازد. امکانات جستجو در سایت قرار داده شده است، مقالات، انتشارات و آموزش را می‌توان از عناوین سایت نام برد.

http://www.masb.org.my/

مؤسسه استانداردهای حسابرسی مالزی در این سایت به معرفی فعالیت‌های خود می‌پردازد. امکانات جستجو در سایت فراهم آمده است، هم‌چنین اطلاعاتی درباره مؤسسه، استانداردهای مالزی، مطالب تخصصی، فرم‌های حسابرسی، انتشارات، امکانات ثبت نام و عضویت در سایت، گزارش رویدادها و اخبار را می‌توان از عناوین مندرج در سایت برشمرد.

http://hesabdarei.blogfa.com/

این وبلاگ به آموزش حسابداری می‌پردازد. در وبلاگ می‌توان درس‌هایی از حسابداری را به صورت فصل به فصل مشاهده کرده و فراگرفت. حسابداری عمومی‌، آموزش حسابداری مقدماتی، انگلیسی در حسابداری، کامپیوتر در حسابداری، قانون در حسابداری و معرفی سایت‌های مرتبط را می‌توان از عناوین مندرج در وبلاگ برشمرد.

http://accpnu1.blogfa.com/

این وبلاگ به معرفی سایت‌های علمی‌و آموزشی حسابداری در زمینه‌های نشریات علمی‌مصوب وزارت علوم، آموزش حسابداری، فصلنامه حسابرس، بورس اوراق بهادار، دانلود کامل پایان نامه‌های دانشگاه‌های کانادا- مخصوص دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد حسابداری، مقالات حسابداری و منابع پیشنهادی برای آزمون کارشناسی ارشد حسابداری را می‌توان از عناوین این سایت نام برد.

http://anna-accounting.blogfa.com/

در این وبلاگ به ارائه اطلاعاتی درزمینه رشته حسابداری و آموزش اصول مبتدی تا پیشرفته آن پرداخته می‌شود. علاقمندان به این رشته با مشاهده مطالب این سایت می‌توانند آشنایی بیش‌تری با آن پیدا نمایند.

http://waccounting.blogfa.com/

دنیای حسابداری نام انتخاب شده برای این وبلاگ می‌باشد. مروری بر حسابداری مالی، فرهنگ اصطلاحات حسابداری، طبقه‌بندی حساب‌ها، FASB، معرفی کتاب، شرط‌بندی‌های حسابرسی رایج در ایران، حسابداری صنعتی، هزینه یابی بر حسب فعالیت و مروری بر دروس مدیریت مالی را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت برشمرد.

http://p-nuniversity.blogfa.com/

این وبلاگ به انجمن علمی‌حسابداری تعلق دارد. در وبلاگ می‌توان مقالات، مطالب آموزشی و معرفی سایت‌های مرتبط را از عناوین مندرج نام برد.

http://bijantarat.blogfa.com/

حسابداری و حسابدار، عنوان برگزیده برای این وبلاگ می‌باشد. آیین نامه‌های مصوب حسابداری و مقالات و هم‌چنین آموزش روش‌های نوین حسابداری در کنار فرم‌های استاندارد حسابداری را می‌توان ار عناوین مندرج در این وبلاگ برشمرد.

http://afbc.org

در این سایت حسابداری و سرمایه‌گذاری می‌باشد.

http://lib.stat.cmu.edu

در این سایت جامعه‌ی آمار، نرم‌افزارهای مورد استفاده، نرم‌افزارهای ریاضی و آمار می‌باشد.

www.accountingeducation.com

در این سایت اصول حسابداری، حسابداری حرفه‌ای و جهانی، حسابداری، فرصت‌های شغلی، مجله و مقاله می‌باشد.

www.advaloremtax.net

در این سایت مشاوره‌های مالیاتی، مالیات و ارزش سهام شرکت‌ها می‌باشد.

www.afdcenter.com

در این سایت حسابداران پیشرفته، افزایش سودآوری و سرمایه‌ی افراد، حسابداری و رشد اقتصادی صنایع می‌باشد.

www.agilecor.com

در این سایت مدیریت، حسابداری، برنامه‌های سرمایه‌گذاری، طرح‌های تجاری، نرم‌افزار Agile Plan، میزان درآمد، هزینه‌های شرکت، توابع و فرمول‌های نرم‌افزار Excel می‌باشد.

www.aiaponline.com

در این سایت حسابداری، مالیات، لینک‌های جالبی در زمینه‌ی حسابداری و کتاب‌های مرتبط با علوم حسابداری می‌باشد.

www.aicpa.org

در این سایت انستیتوی حسابداران عمومی، حسابداری، فرصت‌های شغلی و مراکز بزرگ در زمینه‌ی حسابداری در ایالات متحده می‌باشد.

www.ais-cpa.com

در این سایت حسابدار عمومی مورد تأیید (CPA)، امتحان CPA، تاریخ برگزاری امتحان CPA و کتاب‌های الکترونیکی می‌باشد.

www.awscpa.org

در این سایت انجمن زنان حسابدار مورد تأیید آمریکا (AWSCPA)، حسابداری و ارتقاء بانوان حسابدار می‌باشد.

www.bnasoftware.com

در این سایت بخش نرم‌افزاری مرکز BNA، نرم‌افزارهای مفید در زمینه‌ی حسابداری و مالیات، آخرین دستاوردهای نرم‌افزاری در زمینه‌ی حسابداری و نرم‌افزارهای BNA می‌باشد.

www.bnccpa.com

در این سایت حسابداری، مشاوره‌های مالیاتی در سرمایه‌گذاری، ارتقاء بخشیدن وضعیت مالی و بهبود سیستم کاری کاربران و کارگاه‌های BGR می‌باشد.

www.cica.ca

در این سایت حسابداران دارای امتیاز کشور کانادا، کتاب‌های راهنما، مجلات، کنفرانس‌ها، تجارت الکترونیکی، مدیریت خطر و استانداردهای موجود در زمینه‌ی حسابداری و بیمه می‌باشد.

www.cpawebsite.com

در این سایت حسابداران، ابزارهای مفید در زمینه‌ی حسابداری و فرصت‌های شغلی می‌باشد.

www.deluxe.com

در این سایت بزرگ‌ترین چاپ‌کنندگان چک در جهان، چک‌های شخصی، چک‌های بازرگانی و سیستم‌های سرمایه‌‌گذار می‌باشد.

www.dyna-quest.com

در این سایت برنامه‌ی اجرایی، حسابداری، تحقیقات، مدیریت پروژه و نرم‌افزارهای مفید می‌باشد.

www.eccountancy.com

در این سایت حسابداری، حسابداران، مالیات، سرمایه‌گذاری، بازنشستگی، تکنولوژی، استخدام و استاندارهای علم حسابداری می‌باشد.

www.emind.com

در این سایت سرمایه‌گذاری، مرکزهای تجاری، حسابداری، اقتصاد، بانکداری، بیمه و امنیت می‌باشد.

www.gofso.com

در این سایت حسابداران، سرمایه‌گذاری فعال، نرم‌افزارهای مفید، تجارت، مالیات و استراتژی‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد.

www.hardcat.com

در این سایت مدیریت سرمایه و خدمات مشاوره‌ای می‌باشد.

www.icaa.org.au

در این سایت حسابداران دارای امتیاز کشور استرالیا، نشریات، لینک‌های مرتبط با حسابداری و مقالات می‌باشد.

www.irs.gov

در این سایت مرکز سود سهام داخلی IRS و مالیات‌های ملی می‌باشد.

www.libertysite.com

در این سایت سیستم‌های پرداخت‌کننده، بازاریابی، راه‌حل‌های تکنولوژیکی و خدماتی، چک و کارت‌های بانکی الکترونیکی می‌باشد.

www.osgsolutions.com

در این سایت مالیات‌های محلی، برنامه‌های مدیریتی، سیستم‌های مالیاتی، جدیدترین اخبار را در زمینه‌های مدیریت و مالیات می‌باشد.

www.ppcnet.com

در این سایت آنالیزهای اقتصادی، مالیات و برنامه‌های آموزشی می‌باشد.

www.sl.com

در این سایت بانکداری، بیمه و سرمایه‌گذاری می‌باشد.

www.smallbizaccountants.com

در این سایت مرکز حسابداران شرکت بازرگانی کوچک، کنفرانس‌ها، لینک‌های مرتبط با حسابداری می‌باشد.

www.srcsoftware.com

در این سایت نرم‌افزارهایی در زمینه‌ی بودجه، راه‌حل‌های سرمایه‌گذاری و پیش‌بینی‌های اقتصادی، شرکت‌های بازرگانی و خدمات مشاوره‌ای می‌باشد.

www.stock-anal.com

در این سایت آنالیز کردن بازار سهام، سرمایه‌گذاری، سهام و لینک‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری می‌باشد.

www.valuesheet.com

در این سایت شرکت‌های تجاری، سرمایه‌گذاری، خرید و فروش، نگهداری سهام‌های مختلف، رشد اقتصادی، افزایش بهره‌وری و تجزیه و تحلیل‌های اقتصادی می‌باشد.

www.westerncpe.com

در این سایت برنامه‌های آموزشی در زمینه‌ی حسابداری، سمینارها، مدیریت، مالیات‌دهی، حسابداری و کامپیوتر می‌باشد.

www.wizetrade.com

در این سایت قیمت و وضعیت سهام‌های موجود در جهان، آخرین اخبار اتفاقات اقتصادی و برنامه‌های آموزشی می‌‌باشد.

(برگرفته ازwww.hesabdar7.blogfa.com)

انجمن حسابداران خبره ایران – http://www.iranianica.com –

انجمن علمی تخصصی حسابداران ایران – http://www.hesabdary.net –

تحولات حسابداری در ایران – http://www.iranaudit.blogfa.com –

جامعه حسابداران رسمی ایران – http://www.iacpas.org –

حسابدار جوان – http://www.hesabdar-javan.blogfa.com –

حسابدار خبره ایران وجهان – http://hesabdar88.mihanblog.com –

آخرین اخبار و آموزش حسابداری ویژه دانشجویان حسابداری

حسابدار نت – http://hesabdar.net –

اخبار و اطلاعات حسابداری

حسابدار_فا – http://hesabdar-fo.blogfa.com –

وبلاگ تخصصی حسابداری و حسابرسی

حسابداری دات کام – http://www.hesabdary.com –

سایت یک حساب دار

حسابداری مدیریت – http://www.managementacc.blogfa.com –

عرضه اطلاعات حسابداری مدیریت

حسابیران – http://www.acciran.blogsky.com –

نشریه الکترونیکی,تحلیلی، اطلاع‌رسانی، پژوهشی حسابداری حسابرسی و تجارت الکترونیک

حسابیران – http://www.hesabiran.com –

نشریه الکترونیکی حسابداری و حسابرسی

ذیحساب و مدیریت مالی و حسابداری – http://www.zihesab.ir –

مرکزی برای تجمع ذیحسابان ، مدیران مالی دستگاههای دولتی ، شرکتهای خصوصی و حسابداران و نهایتا دوستاران سایت برای تبادل نظر و پرسش و پاسخ و همینطور بانک قوی قوانین و بسیاری موارد دیگر.

سازمان حسابرسی کشور – http://www.audit.org.ir –

وبگاه رسمی سازمان حسابرسی کشور که اخبار حسابرسی، استاندارهای حسابرسی و حسابداری و اطلاع رسانی در مورد فعالیتهای سازمان را دارا می باشد.

مجله حسابرس – http://www.hesabras.org –

مجله حسابرس از انتشارات سازمان حسابرسی کشور است. در وبگاه این مجله دسترسی به آخرین شماره و بایگانی مجلات منتشر شده وجود دارد.

موسسه حسابرسی امجد – http://www.amjad.ir –

ارائه خدمات حسابرسی

موسسه حسابرسی و خدمات مالی دایارایان – http://www.dayarayan.com –

موسسه حسابرسی و خدمات ملی دایارایان عضو جامعه حسابداران رسمی ایران و از اعضای انجمن حسابداران مدیریت امریکا-انجمن حسابداری امریکا-انجمن حسابداری اروپا